Jak nam minął 2021?

Rok 2021 był rokiem pełnym wyzwań, ale również bardzo sprzyjającym dla oferowanego przez nas rozwiązania ASPEN. Zrealizowaliśmy kilka ciekawych projektów dla publicznych i prywatnych zarządców infrastruktury. Nasz zespół otrzymał doskonałe opinie za wykonaną pracę, co zwiększyło naszą zdolność do poszerzania oferty i zapewniło nam wysoki poziom satysfakcji. Zmotywowani rosnącym zapotrzebowaniem na świadczone usługi i niesamowitymi możliwościami w sektorze prywatnym, eksperci ASPEN znacznie poprawili dokładność, użyteczność i wiarygodność pomiarów.

W ubiegłym roku zespół ASPEN rozliczył również kontrakt z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA). ESA zaakceptowała projekt demonstracyjny Heller Consult, co otworzyło drogę do znacznej ekspansji i zorientowanej na klienta oferty globalnej.

W najbliższym czasie zespół Heller Consult chce kierować ofertę zarówno do klientów publicznych i prywatnych, jednocześnie rozwijając nasze unikalne rozwiązania w zakresie utrzymania dróg przy dalszym wsparciu finansowym ESA. Ponadto planujemy poszerzyć ofertę dla zarządców chodników i ścieżek rowerowych, wykorzystując sieć pojazdów elektrycznych we współpracy z autoryzowanymi partnerami. W nadchodzących kwartałach zespół ASPEN zamierza jeszcze bardziej uprościć procedury pomiarowe i wzbogacić ofertę dla firm komercyjnych zainteresowanych optymalnym zabezpieczeniem infrastruktury drogowej oraz związanymi z nią aktywami finansowymi.